Apie mus

Gėlių parduotuvė įkurta 2013 m. Alytuje ir nuo to laiko sėkmingai auga ir vykdo savo veiklą. Nuo pat veiklos pradžios mūsų pagrindinė idėja buvo ir yra – teikti kokybiškas paslaugas, neatsilikti nuo mados tendencijų. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl nestovime vietoje ir nuolatos parduotuvės asortimentą papildome naujomis prekėmis bei idėjomis.

Gėlių pristatymas į namus, darbovietę ar šventės vietą – viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių. Kiekviena puokštė sukurta su meile ir kruopštumu. Labai džiaugiamės, kai išklausę klientų svajones ir lūkesčius leidžiate mums improvizuoti , kurti kažką naujo, subtilaus ir neatsikartojančio.

Be gėlių ir gražiausių puokščių siūlome platų asortimentą dovanų, gaminame valgomas puokštes, pučiame helio balionus, komponuojame šventėms kompozicijas, nuomojame šventės dekoracijas (balionų arką, mobilų stovą).Darbų galerija

Ši elektroninė parduotuvė- tai priemonė, kuri padės greičiau bei patogiau pristatyti gėles Alytuje ir Alytaus rajone o dovanas visoje Lietuvoje.

Gėlių užsakymas iš mūsų internetinės parduotuvės – tai užtikrintos teigiamos emocijos, kurias Jūs galite suteikti per atstumą savo brangiam žmogui. Esame laimingi, galėdami tarpininkauti. Gėlės – tai gražiausias komplimentas, kurį tik galima padaryti brangiam žmogui.

Užsisakykite mūsų paslaugas ir Gėlės Alytuje taps Jūsų mylimiausia parduotuvė.

Daugiau Apie Mus sužinosite pamėgę mus  pamėgti mūsų puslapį Facebook. Kviečiame stebėti mūsų darbus, susipažinti su naujovėmis.

 

Aktualūs straipsniai

Kompozicijos kapams Alytuje

Kompozicijos kapams Alytuje Gyvenime būna linksmos progos ir labai liūdnos. Tai dienos kada atsisveikiname su...

Dovanos Bosui Internetu

Dovanos Bosui Internetu Dovana Bosui Namų kvapai Spalio 16 d. tarptautinė BOSO diena. Ką dovanoti?...

Valgoma puokštė Alytuje

Valgoma puokštė Alytuje. Originalios dovanos patinka visiems! Tikrai žinome, kokia dovana patiks ir nustebins! Valgoma...

Gėlių pristatymas Alytuje

Gėlių pristatymas Alytuje. Kuriant šią parduotuvę labai norėjau suteikti laisvę klientams o taip pat ir...

Namų kvapai su lazdelėmis

Mūsų parduotuvės asortimentą papildė it’Soy namų kvapai su lazdelėmis. Tai puiki dovana įkurtuvių proga, na...