Kompozicijos kapams Alytuje

Kompozicija kapams Alytuje

Kompozicijos kapams Alytuje

Gyvenime būna linksmos progos ir labai liūdnos. Tai dienos kada atsisveikiname su savo artimiausiais: šeimos nariais, su savo ilgamečiais darbo kolegomis, draugais, bendraklasiais. Tos dienos būna ypatingai sunkios, liūdnos ir blogiausia tai, kad jos kartojasi kas metai su tuo pačiu skausmu ir liūdesiu. Artimojo netektis yra viena skaudžiausių gyvenimo realybių. Mirties metinių dieną ar per vėlines lankome savo artimųjų amžinojo poilsio vietas ir pagerbdami jų atminimą padedame gražiausią gėlių puokštę. Įsigyti galite musu fizinėje parduotuvėje.

Kompozicijos kapams Alytuje gaminame jau daug metų. Gauname labai įvairių užsakymų ir kuo jis sudėtingesnis, tuo daugiau įdedame ne tik darbo, bet ir širdies. Gedulo puokštes klientai renkasi labai įvairias. Kartais ieško kažko išsiskiriančio, bet labai kuklaus, artimo širdžiai iš gyvų gėlių. Kartais užsakomos įvairių formų kompozicijos, kartais teiraujasi praktiškų iš dirbtinių gėlių. Populiarūs vis dar kryželiai  ( iš rožių, chrizantemos žiedų, santinių, dirbtinių žiedų), širdelės (iš rožių, chrizantemos žiedų, dirbtinių žiedų).

kompozicija kapams Alytujekompozicija kapams Alytuje

Rečiau užsakomi drugeliai, kompozicijos keramikinėse vazose, meškutis, dangaus vartai.

kompozicija kapams Alytuje

Kompozicijos su kokybiškomis dirbtinėmis gėlėmis užsakomos, kai retai lankomi kapai dėl didelio atstumo ar šalto sezono.

Visos kompozicijos daromos stabiliame karkase, papildomai apsunkiname dėl kempinės išsausėjimo ir palengvėjimo. Todėl esant nepalankioms oro sąlygoms, stipriam vėjui, kompozicija išliks savo vietoje.

Kapų kompozicijas rekomenduojame užsisakyti iš anksto, prieš savaitę. O artėjant vėlinėms prieš 2 savaites.

Daugiau darbų peržiūrėti galite Facebook paskyroje. Jūsų patogumui paruoštas Gedulo katalogas.Gėlių spindesy’s albums

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.