Valgoma puokštė Alytuje

valgoma puokštė Alytuje

Valgoma puokštė Alytuje. Originalios dovanos patinka visiems! Tikrai žinome, kokia dovana patiks ir nustebins! Valgoma dovana garantuotai išliks atmintyje, o gavėjas dar ilgai visiems rodys ir pasakos, ką gavo. Esame pirmieji Alytuje pradėję gaminti skanias puokštes ir pastebėjome, kad jos labai konkuruoja su gražiausiomis gėlių kompozicijomis. Klientai tampa praktiškesni ir einant į gimtadienį ar kitas šventes renkasi valgomą, suvartojamą puokštę. Valgomas puokštes gaminame iš vaisių, mėsyčių, daržovių, šokoladų, saldainių.

  • Puokštės vyrams: komponuojame tik vytintas dešras, dešreles prie alaus, slyviniai pomidoriukai, paprikytės,  rambyno sūreliai, riešutai, kartais česnakas… Klientui pristačius įkomponuojame ir butelį. (Parduotuvė alkoholiniais gėrimais neprekiauja).

Valgomos puokštės Alytuje            Valgoma puokštė alytuje                   Valgoma puokštė Alytuje

 

  • Vaisių puokštės moterims: gaminamos gėlių dėžutėje. Vaisiai parenkami pagal sezoną ir tuo metu pasiūloje esamus vaisius ir uogas. Renkant vaisius kruopščiai atrenkame tik šviežius ir kokybiškus vaisius. Jeigu užsakymas yra labai didelė kompozicija, įdedame šiek tiek nesunokusių vaisių, kurie gali pastovėti ilgiau, kad nereiktų išmesti. Klientui pristačius įkomponuojame ir butelį. (Parduotuvė alkoholiniais gėrimais neprekiauja).

 

valgoma puokštė alytuje

Vaisių kompozicijas papuošiame gėlės žiedu.

  • Saldžios puokštės vestuvėms: gaminamos iš Raffaello saldainių, kartais komponuojame su gėlėmis

  • Smaližiams – šokoladų puokštės ir tortai

valgoma puokštė Alytujevalgoma puokštė Alytuje

 

Dar daugiau pavyzdžių rasite Darbų galerija

arba FB paskyroje

Mielai pagaminsime jums patikusią puokštę iš interneto. Atsiųskite mums nuotrauką ir atkartosime kuo panašesnę. Išsirinkite jums tinkamą puokštę  ir padovanokite ryškių emocijų savo šeimai, draugams ir kolegoms.

Valgoma puokštė Alytuje – skanu – gražu – kokybiška!

Užsisakyti galite jau dabar mūsų el.parduotuvėje , fb paskyroje arba tiesiog paskambinkit +370 611 12392 arba parašykite!

Norite susitikti gyvai? Laukiame Jūsų Naujoji g.90-2 Alytus (mus rasite putinų Maxima patalpose)

O viskas prasidėjo taip:

https://m.alytusplius.lt/naujienos/alytiske-atrado-buda-nustebinti-daug-maciusius-zmones

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.