Gėlių pristatymas Alytuje

Gėlių pristatymas Alytuje

Gėlių pristatymas Alytuje. Kuriant šią parduotuvę labai norėjau suteikti laisvę klientams o taip pat ir sau, kūrybai: gėlių puokščių, linksmų dovanų … Labai nemėgstu standartų todėl kiekvieną kartą galime improvizuoti, keisti, pridėti, atimti ir sukurti naują produktą. Nuolatos pildysiu „Darbų galeriją” savo darbais. Patikusį variantą bus galima užsisakyti susiskambinus ar parašius el.laišką. Savo klientus džiuginame įvairiomis puokštėmis, gėlėmis, gėlių kompozicijomis ir išskirtinėmis dovanomis jau daugiau kaip 10 metų. Per šiuos metus sulaukėme daug šiltų atsiliepimų įvairiuose soc. tinkluose, kurie, kaip motyvacinis variklis mums neleidžia stovėti vietoje. Nors esama jaunas vardas Gėlės Dzūkijoje , tačiau turime daug nuolatinių klientų, su kuriais tapome draugais ir draugaujame jau daugel metų. Dauguma jų emigravę į kitas ES šalis.

Kreipkitės į mus ir paruošime gėlių kompozicijas Jums, nesvarbu ar tai būtų vestuvės, gimtadienis, krikštynos ar bet kokia kita proga. O gal norite atsiprašyti ir tai padaryti labai sunku? Gėlės suminkština širdį, nuramina jausmus o mūsų šiltas pateikimas tikrai vainikuos atleidimu.

Mes žinome, kad gėlės žymi ypatingas progas, todėl kiekvieną Jūsų pasirinktą užsakymą paruošime su meile, dėmesiu ir dėsime visas pastangas, kad Jūsų lūkesčiai būtų pateisinti ir sugrįžtute reikalui esant pas mus.

  • Gėlių pristatymas Alytuje, Alytaus rajone o netrukus ir kituose Dzūkijos miestuose.

Kylant kuro kainoms taikome simbolinį pristatymo mokestį. Tačiau taikome mažiausią antkainį gėlėms ir gėlių puokštėms. Todėl drąsiai tariame – pas mus pigiau! Taip pat minimali pristatymo suma tik 25Eur.

Prie gėlių puokštės rekomenduojame užsisakyti dovaną ar helio balionų puokštę. Dovanos Alytuje

Stengiamės, kad mūsų klientui būtų patogu apsipirkti vienoje parduotuvėje.

Fizinė parduotuvė įsikūrusi Alytuje todėl kai kurie darbai pristatomi tik Alytuje ir Alytaus raj.  Druskininkuose, Varėnoje, Lazdijuose gėles pristatys kolegos, profesionalūs floristai.

Kiekvieną puokštės pristatymą stengiamės padaryti ypatingą. Visada su plačia šypsena bei nuoširdžiu bendravimu įteikiame gėles. Jums panorėjus galime padaryti keletą nuotraukų su jūsų artimaisiais.

Laukiame Jūsų

Norit stebėti mūsų naujienas? Pasekite mus

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.